Software Consultant

  • CDI
  • Krakow
  • Partager sur Facebook
  • Partager sur Twitter
  • Partager sur Linkedin
Sofyne Active Technology

  • CDI
  • Début :  February 4, 2019
  • Krakow
  • Bac +2
  • > 1 an

À propos

Il y a maintenant 13 ans, Sofyne Active Technology démarrait avec son 1er consultant PLM… Depuis lors, la startup est devenue une ESN leader dans deux domaines connexes : le PLM (Product Lifecycle Management) et le MES (Manufacturing Execution System). Sofyne Active Technology a défini ce positionnement, certains que la continuité numérique entre le monde des études et le monde de la production est l'une des clés de la réussite de la transformation digitale de leurs clients.

Le groupe, présent mondialement (UK, France, Portugal, Pologne, Suisse, Thaïlande et USA), intervient actuellement auprès de très grands comptes industriels (automobile, énergie, cosmétique, défense etc.) pour les aider à définir et mener à bien leurs projets "industrie 4.0". Il possède à ce jour la plus grande équipe de consultants MES APRISO en Europe …

Le savoir-faire de SOFYNE allant du conseil amont projet à la TMA 24/7 en passant par l’intégration de solutions fait de cette entreprise un acteur réputé et incontournable dans leurs deux domaines d’activité.

Descriptif du poste

TWOJE ZADANIA

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/-y za:

  • Konfiguracje i programowanie systemu zarządzania produkcją na podstawie sprecyzowanej specyfikacji
  • Programowanie baz danych (tworzenie zapytań SQL, procedur wbudowanych)
  • Przeprowadzenie testów jednostkowych wykonanej pracy

Profil recherché

WYMAGANIA

  • Znajomość podstaw programowania (zmienne, pętle, bloki warunkowe, funkcje)
  • Znajomość technik aplikacji Web (HTML, CSS, JavaScript)
  • Znajomość podstaw relacyjnych baz danych oraz SQL (preferowany PL-SQL)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie)

Mile widziane:

  • 1-2 lata doświadczenia jako Software Developer w technologiach Web

WYKSZTALCENIE
Wyższe (ukończone lub w trakcie) w kierunku technicznym związanym z informatyką

OFERUJEMY

  • Konkurencyjne wynagrodzenie wsparte dodatkowymi benefitami (bonus, prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport i wiele innych)
  • Praca w energicznym, młodym i przyjaznym zespole
  • Elastyczne godziny pracy (szczególnie dla pracowników kończących studia)
  • System szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych (również językowych)
  • Praca w nowoczesnym biurowcu klasy A (duża przestrzeń pracy, strefy rekreacyjne)
  • Praca z nowoczesnymi technologiami oraz wsparcie mentorskie osób z dużym doświadczeniem technologicznym

Découvrez l'équipe de Sofyne Active Technology