Tato pozice již není k dispozici.

Content editor

Plný úvazek
Prague
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma

Welcome to the Jungle CZ & SK

Máte zájem o tuto nabídku?

Otázky a odpovědi ohledně nabídky

Pozice

Popis pozice

This is a fake job desc

Staňte se součástí našeho mezinárodního mediálního týmu a pojďte s námi měnit svět práce.

Jak tato pozice content editora vypadá? Budete se denně podílet na tvorbě článků a obsahu pro naše české Welcome to the Jungle média a sociální sítě. Vaši hlavní misi můžeme rozdělit do dvou částí. V té první bude zvyšování dosahu našich příspěvků, práce s naší komunitou, ve druhé budete zvyšovat vnímání Welcome to the Jungle, jako pracovního média.

Jaké budete mít zodpovědnosti?

EDITORSKÁ ČÁST

  • Tvorba článků - klademe důraz i na dobré SEO

  • Editace článků od našich freelancerů a koordinace případných překladů

  • Příprava scénářů a námětů pro tvorbu mediálních videí - v této části své práce budete velmi úzce spolupracovat s našim produkčním týmem

  • Plánování obsahu a neustálé přemýšlení nad tím, jaké zajímavé téma můžeme v českém prostředí otevřít

  • Na obsahu budete spolupracovat jak s českým, tak francouzským týmem

SOCIAL MEDIA ČÁST

  • Zhruba 30 % vaší práce bude tvořit péče o naše sociální sítě - využíváme prakticky všechny sociální sítě. Primární je pro nás: LinkedIn, Facebook a Instagram

  • Příprava strategií a obsahového plánu, na které budete spolupracovat jak s naší lead editorkou Kájou, tak týmem v Paříži

  • Budete mít na starost také péči o naši komunitu na sociálních sítích

Požadavky na pozici

  • Ve světě digitálních médií se pohybujete alespoň 2 roky

  • Umíte psát články, které jdou do hloubky daného problému

  • Není vám cizí práce s čísly a umíte si vyhodnocovat úspěšnost článků i sdíleného obsahu na sociálních sítích

  • Baví vás oblast pracovních témat a věříte, že věnovat se jim je velmi důležité

  • Máte dobrý přehled o tom, co se ve světě digitálních médií děje a rádi se dál vzděláváte

  • Máte zkušenost s vedením sociálních sítí a strategickou přípravou

  • Kromě skvělé češtiny vám nedělá problém ani angličtina - váš hlavní manager je v Paříži a naše spolupráce s pařížským mediálním týmem je velmi úzká

Proces náboru

V prvním kole se potkáte s Honzou

V druhém si nad krátkým úkole popovídáte s Lead Editorkou Kájou

Ve třetím kole se na vás těší Matthieu, Head of Digital Media Europe, a Thomas, Head of Social Media

Ve finálním kole se potkáte s Mathilde, Team Lead People Operations

Chcete se dozvědět více?