Shrnutí práce
Stáž(3 až 12 měsíce/měsíců)
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 23. června 2024
Několik dní doma
zkušenosti: < 6 měsíců
Vzdělání: 3 rok VŠ
Dovednosti a odbornost
Java
Gitlab
Kubernetes
Jira

AIS Servis
AIS Servis

Máte zájem o tuto nabídku?

Otázky a odpovědi ohledně nabídky

Pozice

Popis pozice

Už máš plány na léto?

Dobrých stáží je jako šafránu a míst na takových stážích je ještě míň.

Ale neboj, díky tomu, že se zajímáš o letní praxi, máš stále šanci se na ni dostat!

Letos to bude “už potřetí”, co stážisty/tky hledáme. Ale těšíme se ještě víc než loni. Důkazy místo slibů můžeš najít v článcích Adama a Ondry, kteří nasdíleli své zkušenosti z minulého léta u nás se světem.

I letos plánujeme stáže v rámci našich vývojářských týmů, kde se můžeš učit jazyk Java a zkusit proniknout do vývoje jak z frontendu, tak backendu. U analytiků (data a BI reporting) se naučíš pracovat s transakční databází, DWH a ovládat nástroje PowerBI, Jira, atd. Pokud tě víc táhnou automatizace a vylepšováky, DevOps tým má pro tebe spoustu projektů k seberealizaci. Čekají na tebe GITLab, AWX, Kubernetes i release management. Chceš testovat webové aplikace? Každý náš vývojářský tým má svého dedikovaného testera.

Kromě toho máme v rukávu i soft-skillové workshopy pro všechny.

A co můžeš od naší letní IT stáže očekávat?

- Stáže budou trvat od konce června do půlky září

- Budeš k nám chodit do kanclu (Brno nebo Praha) na 40 hodin týdně, určitě se domluvíme i na nějakém tom homeofficu či dovče

- Na konci léta nám odprezentuješ svůj projekt, na kterém budeš přes léto makat

- Pokud se spolu s týmem sladíte a budeš mít dobré výsledky, můžeme se domluvit na dlouhodobé stáží

- Letní i dlouhodobá stáž jsou u nás samozřejmě placené

Požadavky na pozici

- Jsi na VŠ, nejlépe v posledním či předposledním ročníku bakalářského či magisterského studia.

Ideálně studuješ na z některé z těchto fakult nebo oborů:

BRNO:

  • VUT / ČVUT / VŠE - Fakulta informačních technologií (Katedra informačních technologií)

  • MENDELU - Provozně-ekonomická fakulta (Finance a finanční management)

  • MUNI: Fakulta informatiky

  • PřF - Finanční a pojistná matematika, Aplikovaná matematika

Nebráníme se ale ani VŠ studentům z jiných technických/ ekonomických oborů a menších měst!

Proces náboru

Výběrko plánujeme na 17. června. Předtím ti ještě pošleme menší úkol. Pokud chceš být na guest listu, pošli co nejdříve svůj životopis a info, co by tě v AISu bavilo. Spojí se s tebou naše personalistka a probere s tebou další kroky.

Chcete se dozvědět více?