Agilní projektový manažer pro oddělení vývoje produktů

Plný úvazek
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: < 6 měsíců

Digiteq Automotive

Máte zájem o tuto nabídku?

Otázky a odpovědi ohledně nabídky

Pozice

Popis pozice

Pro naše produktové oddělení, kde vyvíjíme produkty pro testování řídících jednotek, především infotainmentů, hledáme posilu, která nám pomůže postarat se o naše týmy.
Chceš se podílet na vývoji těchto produktů? Baví tě agilní přístupy, ale zároveň chápeš, že ne vždy jdou uplatnit na 100 % dle příručky? Máš tah na branku? Pak hledáme právě Tebe!

Jak bude vypadat Tvoje pracovní náplň?

  • společně s managementem se budeš podílet na vytváření nejlepších možných pracovních podmínek pro tým

  • pomůžeš týmu pochopit agilní principy

  • budeš facilitovat agilní ceremonie týmu

  • pohlídáš potenciální překážky a rizika v projektu i mimo něj

  • budeš úzce spolupracovat s vlastníky produktů (product ownery) a managementem oddělení

  • postaráš se i o administrativní podporou projektu

Proč právě my?

  • získáš cenné zkušenosti z oblasti Automotive

  • poskytneme ti potřebnou podporu a školení

  • zaučí Tě a vždy Ti poradí zkušení a trpěliví kolegové

  • budeš se pravidelně potkávat, sdílet know-how a rozvíjet se s lidmi na obdobné pozici z jiných projektů

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji

  • Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)

  • Pružnou pracovní dobu

  • 5 týdnů dovolené

  • Flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna

  • Stravenkový paušál

  • Teplé a studené nápoje na pracovišti

  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)

  • Sick days

  • Zprostředkování karty Multisport

  • Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda Auto

  • Příspěvek na penzijní připojištění od 700 Kč/měsíc

  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky

  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky

  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti

  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč

Požadavky na pozici

Co od Tebe očekáváme my?

  • Zkušenosti s agilními metodami řízení projektů

  • Zkušenost z oblasti Automotive velkou výhodou

  • Výborné organizační a komunikační schopnosti

  • Komunikativní angličtinu (zdaleka ne všichni kolegové mluví česky), němčina výhodou

  • Schopnost fungování v prostředí, které ne vždy umožňuje dokonalou implementaci agilních principů

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".