Tato pozice již není k dispozici.

Administrativní podpora obchodního oddělení

Shrnutí práce
Plný úvazek
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Excel

Zásilkovna
Zásilkovna

Máte zájem o tuto nabídku?

Otázky a odpovědi ohledně nabídky

Pozice

Popis pozice

Do našeho týmu zaměstnanců, kteří se nám starají o administrativní chod obchodního oddělení výdejních míst a Z-BOXů, přijmeme novou posilu (Ž/M). Hledáme pečlivého a organizačně zdatného člověka, kterému vyhovuje dynamické pracovní prostředí. Pokud chceš být součástí cool společnosti, příjemného kolektivu a pracovat v krásných prostorech nových kanceláři, neváhej a pošli nám svůj životopis.

Náplň práce:

  • kompletní administrativní podpora obchodního oddělení výdejních míst a Z-BOXů
  • kontrola plnění procesů výdejních míst
  • pravidelné zpracovávání faktur a trvalých příkazů
  • tvorba reportů
  • práce se statistikami
  • kooperace s technickým a obchodním týmem

Požadavky:

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • samostatnost, pečlivost a důslednost
  • pokročilá znalost MS Excel

Nabízíme:

  • práce na HPP, nástup možný ihned
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • stravenky 130 Kč/den, které plně hradíme
  • Multisport karta
  • Cafeterie
  • služby Zásilkovny za zvýhodněnou cenu
  • školení, vzdělávání a jazykové kurzy v pracovní době
  • káva, čaj a ovoce k dennímu občerstvení zdarma
  • firemní akce

Pokud se Ti pozice líbí, pošli nám svůj životopis, rádi Tě poznáme!

Požadavky na pozici

Pečlivost, proaktivita, organizační dovednosti

Proces náboru

Dvoukolové výběrové řízení

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".